• EWENT програму можна розглядати як елемент загальноєвропейського співробітництва та партнерства Європейського Союзу та Південно-Східних університетів Європи.

• Проект був обраний Erasmus Mundus Дія II, який управляється стипендіальною програмою та фінансується Європейською комісією.

• EWENT Програма орієнтована на галузі ТЕХНІКИ І ТЕХНОЛОГІЙ. 06 Техніка, технології;11 Математика, І нформатика, 13 Природні науки

• Мета програми полягає у сприянні обміну людьми, знаннями і навичками на рівні вищої освіти.

• EWENT пропонує студентам і співробітникам стипендій для громадян Європейського Союзу, Білорусі, Молдови та України.

• Проект передбачає мобільність для студентів та викладачів з країн Південно-Східної Європи в європейські університети Союзу партнера.

• Число грантоотримувачів в один університет не може бути менше 5% від загального числа грантоотримувачів в рамках проекту.

• Кожен приймаючий ЄС університет зобов'язаний забезпечити достатню кількість курсів англійською мовою для студентів відповідних галузей дослідження на період мобільності.

• Курси на національних мовах пропонують теж.

• Приймаючий університет відправить в додомашній університет записи про успішність кожного грантоотримувача і отримані кредити будуть повністю визнані з боку вітчизняних університетів.

• Всі приймаючі університети будуть постійно стежити за відвідуваністю навчанням/ дослідженням, університет звітує перед Проектним бюро про будь-які порушення.

Тип мобільності

Студенти